Dotacja na zakup książek ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

We wrześniu 2020 roku, nasza biblioteka otrzymała dotację  na zakup książek ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – otrzymaliśmy na ten cel 7.538 złotych.

Dokonaliśmy pierwszych zakupów książek z przyznanych nam środków. Są wśród nich pozycje z literatury pięknej dla dorosłych, poradniki, reportaże jak również książki dla młodzieży oraz najmłodszych czytelników.

Zapraszamy do Biblioteki, do wypożyczania nowo zakupionych woluminów, a wszystkim czytelnikom życzymy miłej i przyjemnej lektury.