Przyjdź do Biblioteki i otrzymaj bezpłatny dostęp do platformy LEGIMI

Szanowni Czytelnicy!

Kody na miesiąc wrzesień  do aplikacji Legimi czekają na Państwa. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem kodu prosimy o  mail na adres: gbpdebewielkie@wp.pl (w treści prosimy podać nr karty bibliotecznej) lub telefonicznie pod nr (25) 752 48 16 w godzinach pracy Biblioteki. Tylko zapisani do biblioteki czytelnicy będą mogli otrzymać kod.

Jeśli nie jesteś czytelnikiem a chcesz otrzymać kod dostępu do platformy LEGIMI – przyjdź do nas i zostań czytelnikiem!

Serdecznie zapraszamy

 

INSTRUKCJA DOSTĘPU DO SERWISU

dla tych, którzy wzięli KOD po raz pierwszy:
Należy
1. Wejść na stronę
https://www.legimi.pl/mazowieckie podając kod otrzymany w swojej Bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail ( na który przesłany zostanie  przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, a który należy kliknąć) i hasło – od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni (np. 14.01.2020-14.02.2020), a najpóźniej  do dnia zakończenia usługi Legimi (dotyczy kodów wydanych i aktywowanych w grudniu 2020, czyli do dnia 02.01.2021).
2. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi (dostępne platformy: iOS, Android, Windows).
3. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!

  INSTRUKCJA dla przedłużenia dostępu do serwisu na kolejny miesiąc:

Należy
1. Pobrać w bibliotece kod dostępu na kolejny miesiąc.
2. Wejść na stronę
https://www.legimi.pl/mazowieckie  i zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
3. Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

UWAGA!

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.